Om os    Kontakt 

Kontakt

Husk, at det ikke er sikkert at skrive personlige oplysninger som fx helbredsmæssige eller økonomiske oplysninger - eller dit cpr-nummer i en almindelig e-mail.

 

Du kan som borger skrive sikkert til os via Digital Post her: Digitalpost til Ungdomsskolen Hedensted

Er du virksomhed? Så skal du sende digitalpost her: Ungdomsskolen virkpost

 

Administrationen på Valenciavej er åben:
man-torsdag: 08.00-15.00, fredag: 08.00-13.00.

 

Du kan finde vores kontaktoplysninger herunder:

 

Konstitueret Ungdomsskoleleder

Anders Franck Korsgaard

Email: anders.korsgaard@hedensted.dk

Tlf: 7975 5512 

Mobil: 5158 9984 

 

Viceskoleleder

Nikolaj Daugaard Hansen

Dagundervisning

Mail: nikolaj.d.hansen@hedensted.dk

Mobil: 2311 7842

Sekretær

Vicky Frederiksen

Mail: vicky.frederiksen@hedensted.dk

Tlf: 7975 5544

Sekretær/Grafiker

Lisette Lundvig

Mail: lisette.lundvig@hedensted.dk

Tlf: 7975 5543

SSP-koordinator område øst

Lone Toft Jensen

Mail: lone.toft@hedensted.dk

Tlf: 7975 5548

Mobil: 3053 5325

SSP-koordinator Område midt

Birgit Fisker

mail: birgit.fisker@hedensted.dk

Tlf: 7975 5546

Mobil: 4055 2133

SSP-koordinator område Vest

René Rørvig

Mail: rene.roervig@hedensted.dk

Tlf: 7975 5542

Mobil: 2154 6226

Projektmedarbejder

Katrine Thyssen

Mail: katrine.thyssen@hedensted.dk

Tlf: 7975 5540

Mobil: 



Senest opdateret 01.07.2021 05:30 af LGL

Apricore logo